
Intensiivi: Reitit Ayshaan
Ajankohta: la 27.9. klo 12:30 – 14:00
Ohjaaja: Enni
Kesto: 90min
Taso: Jatko, ayshan on hyvä sujua jollakin otteella
Aysha tekee syyskuussa paluun intensiivimme teemaksi!
Viime vuonna syvennyttiin ayshan perusteisiin intensiivin muodossa ja nyt onkin aika viedä harjoittelu seuraavalle tasolle. Syyskuussa päästään nimittäin tutkimaan monipuolisesti erilaisia reittejä niin ayshaan kuin sieltä pois Ennin johdolla!
Sulavasti monenlaisiin komboihin yhdistyvä aysha lukeutuu Ennin lemppariliikkeisiin ja siitä inspiraatio intensiiviin lähtikin! Mikäli tämä tankotanssin klassikkoliike on myös sun mieleen niin tuu ihmeessä mukaan ihmettelemään millä kaikilla muilla tavoilla ayshaan voi päästä ihan vain käännetyn seisonnan lisäksi. Intensiivi antaa varmasti myös eväitä ja inspiraatiota omien kombojen ja siirtymien kehittelyyn!
Hinnasto
Kultajäsen | veloituksetta | |
Tuplajäsen | 2 jäsenkäyntiä tai | 25€ |
Viikkojäsen | 2 jäsenkäyntiä tai | 28€ |
5 tai 10 kerran sarjakortilla | 2 rastia kortilta tai | 31€ / 28€* |
Muut | 31€ / 28€* |
Ilmoittaudu intensiiville viimeistään 26.9.2025. Intensiivi toteutetaan, mikäli ilmoittautuneita on vähintään 6. Mahdollisesta peruuntumisesta ilmoitamme 8h ennen intensiivin alkua tekstiviestitse. Huomaathan, että varaus on sitova.
Täältä löydät varausehdot.